Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürün Portföyümüz  |  Teknik Servisler  |  İletişim
a0 a1 a2 a1 a2
a0 a1 a2 a3 a4

 
1978 yılında kurulan firmamız  hırdavat sektöründe Kayseri ili başta olma üzere, çevre illere, ilçelere ve Resmi Kamu ve kuruluşlara hizmet vermektedir.  Firmamız faaliyet konusu olarak her çeşit kesici takım, ölçü aletleri, el aletleri, elektrikli el aletleri, zımpara çeşitleri, torna aletleri, elmas kesici takımlar, helicoil yaylar, taşıyıcı ekipmanları, kalıp elemanları, iş güvenlik malzemeleri öncelikli olmak üzere her türlü fabrika malzemelerinin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi üretim için kaliteli malzeme kullanılmasını benimseyerek sizlere hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye kalitesine en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız. Teknik hırdavat ve sanayi malzemelerini kapsayan 30.000 üzerinde çeşidimizle müşterilerimize sektörümüzdeki elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.
 
  Firmamız Eski Sanayi Bölgesindeki merkezinden sonra 2006 yılından itibaren Organize Demirciler Sitesindeki 2. şubesi ile de sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kayseri ve civarında Hırdavat denildiğinde akıllara ilk olarak Feniş Teknik Hırdavat ın gelmesinin en başlıca özelliklerini kısa başlıklar altında su şekilde sıralayabiliriz.
  • Biz işimize saygı duyuyoruz ve bunun içindir ki İşimizi en iyi şekilde yapmak çabası içerisindeyiz. Sizlerinde destekleri ile daha ilerilere gitmek bizim en büyük arzumuzdur.
  • Fiyattan önceki felsefemiz müşterimize doğru ürünü vermektir, doğru ürünü müşterimiz ile buluşturduktan sonra uygun fiyat politikamız ile müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır.